برنامه ریزی شخصی برای شما

برنامه ریزی کنکور انسانی به صورت اختصاصی برای هر دانش آموز

برنامه ریزی شخصی در حوزه برنامه ریزی کنکور انسانی شما کاملا مطابق با شرایط درسی و فردی شماست. یک برنامه مطالعاتی کاملا اختصاصی برای شما که به راحتی قابل اجرا باشد را تدوین خواهیم کرد. مشاورین مجموعه انسانی گروپ با توجه به برنامه و ساعات کلاس درس و نوع ازمون آزمایشی شما، برنامه مطالعاتی شما را میچینند و به شما رائه خواهند داد.

فواید برنامه ریزی شخصی و صحیح:

1- به روشن شدن اهداف کمک می کند. زمانی که فرد اقدام به تهیه یک برنامه تحصیلی برای خود می کند، توجه بیشتری به اهداف برنامه خواهد داشت. این کمک می کند تا شناخت بیشتری از اهداف خود پیدا کند و آن ها را دسته بندی نماید. اهداف طولانی مدت و کوتاه مدت را تشخیص دهد و هر کدام در جای مناسب خود قرار دهد.

 2- از اتلاف وقت جلوگیری می کند. همچون سایر امور زندگی مسائل تحصیلی نیز به تنظیم وقت و زمان نیازمند است. برنامه ریزی به فرد کمک خواهد کرد، از مدت زمانی که در اختیار دارد و از اتلاف وقت جلوگیری نماید .

3- مانع اتلاف انرژی می شود. استفاده از یک برنامه ریزی استاندارد و یا اصول صحیح علمی به فرد کمک می کند تا انرژی و توان ذهنی خود را بیهوده به هدر ندهد.

4- مطالعه دروس به صورت موازی برخی افراد از شیوه مطالعه تک درسی استفاده می کنند. مثلاً یک هفته برای یک درس اختصاص دهند. این شیوه موجب خستگی ذهنی و کاهش بازده یادگیری در آن ها می شود. توصیه این است که به جای روش تک درسی از شیوه موازی استفاده کنند. به این ترتیب که دو یا سه درس را برای مدت زمان معین انتخاب و مطالعه کنند.

5- رعایت تناسب میان دروس  تناسب در برنامه ریزی برای مطالعه دروس مساله مهمی تلقی می شود. به عبارتی تنوع در انتخاب دروس نیز مهم است، انتخاب درس های عربی، روانشناسی، ریاضی در یک مدت زمان مشترک کارآیی خوبی نخواهد داشت زیرا مغز زود خسته خواهد شد.

بنابراین بهتر است از چنین ترکیبی استفاده کنید: روانشناسی و ادبیات، ریاضی و دین و زندگی .

6- استراحت در برنامه ریزی. در مطالعه تمام وقت خود مثلاً زمانی که برای برای امتحانات برنامه ریزی می کنید علاوه بر استراحتی که هر 90دقیقه یکبار و به مدت یک ربع برای خود در نظر می گیرند، هر چند ساعت یک بار مدت زمان طولانی تری برای استراحت مثلاً 30 تا 45 دقیقه در نظر بگیرید.

جهت مشاهده هزینه های مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی روی این لینک کلیک کنید

جهت مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید:

:::::::::::::                 09157705247                 :::::::::::::

 09150689557

مشاوره و تماس رایگان