مشاوره رایگان کنکور

اولین مرکز تخصصی مشاوره کنکور انسانی

مشاوره کنکور انسانی؛ مرکز انسانی گروپ تنها مجموعه غیرحضوری و تخصصی مشاوره کنکور انسانی میباشد که با هدف ارائه مشاوره غیرحضوری به تمامی دانش آموزان در سراسر کشور حتی در دورترین نقاط ارائه خدمت می نماید.

از مزایای مشاوره غیرحضوری نسبت به حضوری ، این میباشد که در جلسات حضوری اغلب مشاوران به صورت هفتگی با شما دیدار میکنند و مشکلات و پاسخ های شما را رفع میکنند ولی در مشاوره غیرحضوری ، مشاور شما دلسوزانه به صورت 24ساعته اماده پاسخ به سوالات شما میباشد و تمامی برنامه ریزی های شما به صورت خصوصی و با توجه شناخت مشاور از شما ارائه میشود . پس با خیال راحت همین الان با مشاورین ما تماس بگیر و اولین مشاوره خود را رایگان انجام دهید

مشاوره رایگان کنکور انسانی

ما همیشه علاقه داریم که قبل از اینکه با مجموعه ای شروع به همکاری کنیم یا از خدماتشون استفاده کنیم ، با اونها آشنا بشیم و از سبک و روش کارشون مطلع بشیم تا با دید بازتر بتونیم باهاشون همکاری کنیم.

لذا در مورد کنکور هم ، مشاوره رایگان کنکور میتونه یه فرصت آشنایی با مجموعه ای باشه که میخواهید تا کنکور با اون همراه باشید.

شما میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید و هر سوالی دارید از ما بپرسید حتی اگر با مجموعه انسانی گروپ در ادامه راه همراه نشوید.

شما با تماس با انسانی گروپ ، میتوانید با خدمات ما آشنا شوید، ما هر آنچه که برای موفقیت شما در کنکور احتیاج داشته باشید را در یک جلسه تلفنی به شما اعلام خواهیم کرد تا مسیرت رو برای دستیابی به اهدافت هموار کنی. (جلسه اول تلفنی برای آشنایی با مرکز و پاسخ بع پرسش شماست پس رایگان است)

هر سوالی دارید از ما بپرسید

انسانی گروپ ، مرکز تخصصی مشاوره کنکور انسانی همراه با برنامه ریزی هفتگی و آموزش تندخوانی و تست زنی با کمترین هزینه

مشاوره رایگان 09150689557

تماس بگیرید

مزایای مشاوره رایگان کنکور انسانی

یکی از مزایای مهم مشاوره رایگان کنکور انسانی ، شناخت مشاوران هست و اینکه آیا میتوانید با این مشاور راحت باشید یانه؟

استفاده از مشاوره رایگان کنکور انسانی میتواند در همان جلسه اول ، به شما مسیر درست تا کنکور را نشان دهد تا بتوانید با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان از دام استرس ها و اضطراب ها راحت شوید و مشاور به شما راه حل های ارزشمند و مفیدی را برای موفقیت در کنکور انسانی ارائه دهد.

مشاوره رایگان کنکور در دورافتاده ترین مناطق

یکی از مشکلات داوطلبانی که در روستاهای کوچک و شهرهای دورفتاده دارند نداشتن امکانات کافی آموزشی است تا به دانش آموز کمک کند اطلاعات کافی از شرایط و روند تحصیل در رشته مورد علاقه شان کسب کند.

از سوی دیگر هزینه های رفت و آمد داوطلب به شهر های نزدیکتر که امکانات آموزشی بهتری دارند بسیار زیاد میباشد و همین موضوع میتواند باعث دلسردی این دسته از داوطلبان باشد.

ما در مرکز انسانی گروپ ، برای اولین بار برای تمامی داوطلبان از سراسر کشور خدمات مشاوره غیرحضوری ارائه کرده ایم تا این دسته از داوطلبان بتوانند با کمترین هزینه به صوت غیرحضوری و کاملا خصوصی یک مشاور تا کنکور همراه خود داشته باشند.

چرا مشاوره رایگان انسانی گروپ؟

مجموعه انسانی گروپ دلسوزانه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید سوالات خودتان را به صورت رایگان از ما بپرسید و پاسخ های کاملی را دریافت نمایید.

مجموعه انسانی گروپ با ارائه مشاوره کنکور انسانی به صورت سراسری در تمامی شهرها و روستاهای کشور آماده ارائه مشاوره رایگان به داوطلبان کنکور انسانی میباشد تا با اولین جلسه که رایگان میباشد بتوانند برای ادامه همراهی خود با انسانی گروپ تصمیم بگیرند و با کمترین هزینه مشاوره ، به هدف خود یعنی قبولی کنکور برسند.

بعد از اوین جلسه مشاوره که رایگان میباشد شما میتوانید از خدمات ویژه ما تا کنکور با کمترین هزینه حق مشاوره بهره مند شوید.

برخی از خدمات ما به کسانی که تا کنکور با ما همراه میشوند :

  1. برنامه ریزی کنکور انسانی ( اختصاصی)
  2. معرفی منابع کمک درسی
  3. پیگیری و آنالیز روند مطالعه
  4. آموزش تحلیل ازمون آزمایشی
  5. آموزش روش مطالعه دروس
  6. همراهی انگیزشی با دانش آموز
  7. ارتباط با والدین دانش آموزش
  8. و ده ها خدمت دیگر

مطالعه حرفه ای به سبک حرفه ای ها

همه دنبال بهترین روش ها برای مطالعه دروس هستند، ما در مجموعه انسانی گروپ بر اساس راهکارهای مبتنی بر نتیجه به شما کمک خواهیم کرد تا در مطالعه دروس و تست زنی حرفه ای شوید و به سمت اهداف خود نزدیک تر شوید.

هر سوالی دارید از ما بپرسید

انسانی گروپ ، مرکز تخصصی مشاوره کنکور انسانی همراه با برنامه ریزی هفتگی و آموزش تندخوانی و تست زنی با کمترین هزینه

مشاوره رایگان 09150689557

تماس بگیرید

روش صحیح مطالعه

روش صحیح مطالعه برای کنکور با آنچه برای امتحانات میخوانید خیلی تفاوت دارد ، مطالعه حجم زیادی از دروس که فقط چندساعت برای آزمون آن وقت دارید کار سختی است.

اگر اصول صحیح درس خواندن و تست زنی را فردا نگیرید در طول مسیر با مشکلات مختلفی مواجه خواهید شد.

اما جای نگرانی نیست، در صورتی که شما یک مشاور در کنار خود داشته باشید، به شما کمک خواهد کرد تا با روش صحیح مطالعه دروس برای کنکور انسانی آماده شوید و به نتایج دلخواهتون برسید.

برای موفقیت در کنکور باید روش صحیح مطالعه و تکنیک های مطاله را یاد بگیرید و استفاده کنید.

همچنین برنامه ریزی روزانه و هفتگی راز دوم موفقیت شما در کنکور انسانی خواهد بود .

(مشاوره رایگان کنکور انسانی فرصتیست برای رسیدن به پاسخ سوالاتتون)

خلاصه نویسی برای کنکور انسانی

برای یادگیری بهتر و به خاطر سپردن مطالب ، یکی از اصول آن یاداشت برداری از مطالب مهم است.

شما اگر مطالب مهم را یادداشت نکنید خیلی زود از خاطر شما خواهد رفت.

یکی دیگر از مزایای یادداشت برداری و خلاصه نویسی این است که میتوانیم مطالب را دسته بندی کنیم .

در مشاوره رایگان کنکور انسانی ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با کمترین هزینه مشاوره کنکور ، یک مشاور خصوصی برای خود انتخاب کنید که تمامی این روشها را به شما بیاموزد تا بهترین نتیجه را در کنکور انسانی بگیرید.

مشاوره کنکور رایگان رشته انسانی

در دوران سخت کرونا که دوران قرنطینه و آموزش های مجازی بود، نیاز به مشاوره کنکور انسانی بیش از هرچیزی اهمیت داشت چون در سال های آخر، نوع درس خواندن ها و تدریس معلم ها به صورت مجازی سختی های زیادی را برای دانش آموزان ایجاد کرده است و سوالهای بی شماری را بی پاسخ گذاشته است.

از طرف دیگر، قبل از مراجعه باید بدانید که مشاور کنکور انسانی کیست و دانش آموز باید اطلاعات کافی درباره رشته تحصیلی خود و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی داشته باشد و با دفترچه کنکور انسانی تا حدی آشنا شده باشد، بیشتر اوقات استرس ها و نگرانی های دان آموز درباره یک موضوع حتی اگر غیردرسی باشد اغلب بدلیل نداشتن اطلاعات کافی است لذا در این جا مشاوره کنکور رایگان رشته انسانی میتواند راهگشای دانش آموزان این رشته باشد.

مشاوره و تماس رایگان