انتخاب رشته کنکور انسانی

تا اخرش باهاتیم ….

انتخاب رشته کنکور انسانی یکی از مهمترین وظایف مشاوران انسانی گروپ میباشد، این یعنی از روز اول که شروع کردی برای کنکور انسانی بخونی تا لحظه آخر و اعلام نتاتج باهاتیم. تا بتونی باتوجه به رتبه که بدست اوری بهترین انتخاب را داشته باشی.

انتخاب رشته آخرين قدم در فرآيند ورود دانش‌آموزان به دانشگاه است و چون نتيجه تمام اين فرآيند پرمشقت به آن بستگي دارد، مهمترين قدم هم محسوب مي‎شود. به عبارتي يک انتخاب غلط مي‌تواند زحمات چندين ساله داوطلب را بر باد دهد. از سوي ديگر يک انتخاب مناسب به همان اندازه مي‌تواند داوطلب را به رشته‎اي که به آن علاقمند است برساند و اين نهايتا منجر به رضايت شغلي و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بيکاري و افزايش بهروري شغلي در جامعه خواهد شد.

عوامل موثر در انتخاب رشته:

عوامل بیرونی:
خانواده
گروه همسالان
بازار کار

عوامل درونی:
توانمندی ها
علاقه
ویژگی های شخصیتی

مجموعه مشاوره کنکور انسانی با تکیه بر مشاورین تحصیل کرده در رشته های دانشگاهی علوم انسانی توانایی بالایی در بهترین انتخاب با دقت بالا برای شما عزیزان را دارند.

شما عزیزان می توانید پس از اعلام نتایج و منتشرشدن دفترچه انتخاب رشته از طرف سازمان سنجش، پس از یک روز استراحت کافی و به دور از هیجانات، فرایند انتخاب رشته خود را شروع کنید. دفترچه را به خوبی مطالعه کنید و با توجه به شرایط، توانایی فردی و علاقه، مشورت با خانواده و مشاور خود انتخاب رشته را انجام دهید.

نگران نباشید اما خونسرد هم نه…

کارهایی  که شمای دانش آموز باید انجام دهید :

1.مطالعه و آگاهی از رشته هایی ک به آن علاقه دارید. در سایت های معتبر درباره رشته ها بخوانید و از اساتید و دانشجویان رشته ها سوال کنید و همچنین نگاهی هم به واحد های درسی در دانشگاه بیندازید.

2. مشورت کنید با خانواده و هر کسی که قبولش دارید، لطفا هیجانی عمل نکنید.

3.به سایت دانشگاهی که میخواهید در اولویت ها انتخاب کنید را سر بزنید، با یک سرچ فارسی در اینترنت میتوانید درباره دانشگاه ها اطلاعات بگیرید.

4.اگر در شهر دیگری میخواهید تحصیل کنید حتما از وضعیت خوابگاه اطلاعات کسب کنید. شرایط خوابگاه در دفترچه انتخاب رشته نوشته شده و همچنین با سرچ کوچک در اینترنت می توانید متوجه شوید.

5.پس از آگاهی کامل و مطالعه کافی میتوانید انتخاب های خود را به ترتیب اولویت بچینید.

6. به مشاوران ما اعتماد کنید و حتما قبل ثبت انتخاب ها در سایت سازمان سنجش با مشاورتان در میان بگذارید.

تو، همه چیز رو به انسانی گروپ بسپار…

راه های ارتباطی برای مشاوره و انتخاب رشته :

:::::::::::::               09150689557               :::::::::::::

 

مشاوره و تماس