تغییرات جدید شرایط ورود دانشگاه فرهنگیان

 

سلام …

چندروزی هست یه سری شروط جدید برای دانشگاه فرهنگیان اعمال شده.

 

رئیس دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه گزینش برای ما بسیار مهم است گفت: کف تراز سال آینده ۷۰۰۰ خواهد بود و معدل باید برای گروه علوم انسانی حداقل ۱۵ و برای گروه ریاضی، فنی و تجربی حداقل ۱۴ باشد.

سن دانشجو معلم در مقطع کارشناسی مطابق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش ۲۲ سال است که یک زمانی به ۲۴ سال افزایش یافته ولی حالا روی ۲۲ بماند یا ۲۴ منوط به تصمیم وزارت آموزش و پرورش است.

 

– شرط سنی دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۱۱۴۰۰

شرط سنی یکی از شرایط مهم این دانشگاه است افرادی که سن آنان از زمان اعلام شده در دفترچه ی انتخاب رشته اعلام می شود به هیچ عنوان حتی برای مصاحبه دعوت نماید. تا سال 92 شرط سنی دانشگاه فرهنگیان سال  24 سال تمام بود، اما پس از آن با تغییر شرط سنی از 24 به 22 تغییر یافت و مجددا با درخواست فراوان برای کنکور 99 و 1400 شرط سنی 24 سال قید شد.

دانشگاه فرهنگیان شرط سنی کنکور 1401 را بدون تغییر اعلام کرده و همان حداکثر سن 24 سال یعنی متولدین 1/7/1377 می توانند در این دانشگاه پذیرش شوند. باید ببینیم آیا 24 می ماند یا تغییر میکند. منتظر اخبار تکمیلی هستیم.

 

– شرط معدل دانشگاه فرهنگیان کنکور 1401

شرط معدل نیز بعد از بعد از شرط سنی دومین شرط مهم داننشگاه فرهنگیان در پذیرش است،و هر ساله برای داوطلبان سوال است که حداقل معدل برای ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان چند است،امسال حداقل معدل به  15  تغییر یافت.منظور از معدل معدل کل سه پایه است.

 

 

نگران تغییرات نباشید .

اما اگر فارغ تحصیل هستید و معدل کل سه پایه  در رشته انسانی از پانزده کمتر است باید دیپلم مجدد بگیری . در غیراینصورت نگران نباش…

 

توضیحات کامل در کانال تلگرام یا روبیکا به صورت وویس داده شده است…

https://rubika.ir/ensanigro99

https://t.me/ensanigro99

ارتباط مستقیم با مشاور ارشد مجموعه 09150689557